Hakkımızda

#1

Erofel Software, en dogru çözümü en kısa sürede sunma vizyonu ile hareket etmektedir. Adının kalite ile ifade edilmesi için calışmalarında verimliliği ve hizmet kalitesini daima ön planda tutarak hizmet sunan Erofel Software, en önemli kaynağının insan olması anlayışı ile kadrosunu sürekli güçlendirmekte ve geliştirmektedir.

Uluslararası iş birliktelikleri ile köklü yazılım geleneklerini modern bir anlayış ile günümüz teknoloji ve hızlı üretim ihtiyaçlarına göre şekillendiren Erofel Software , kısa zamanda sektörde öncü teknoloji geliştirme firmaları arasında yerini almıştır.

Odaklandığı, Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemleri, İş Zekası, e-Ticaret uygulamaları ve Mobil uygulamalar konularında, birçok ulusal ve uluslar arası projeye başarı ile imzasını atan Erofel Software aynı zamanda vizyoner yaklaşımı ile gelişen sektörel ihtiyaçları önceden görerek yeni ürün ve hizmetleride portfoyüne eklemektedir.

Tamamladığı her biri sektöründe referans olarak gösterilen projeler ile büyümesine devam eden Erofel Software , sadece ihtiyaca cevap olma noktasında değil, müşterilerine aynı zamanda gelecek yeniliklere ve oluşacak yeni ihtiyaçların öngörülmesi anlamında tam destek sunarak stratejik iş ortaklığını kendine ilke edinmiştir.

Kuruluşundan itibaren geliştirdiği ürünler ve çözüm ortaklıklarıyla, teknolojinin ileri seviyede kullanımı ve kurumsal çözümlerde danışmanlık konularında uzmanlığını pekiştirmiş olan Erofel Software , çözümleriyle üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamakta, birikimlerini başarıya dönüştürmektedir..

#2

Misyonumuz
Sektörümüze dair ileri teknolojileri müşterilerimiz ile buluşturarak hizmet verdiğimiz alanlarda ilkeli, duyarlı, güvenilir, yenilikçi ve rekabetçi kimliğimizden aldığımız güçle öncü olmak.

#3

Vizyonumuz
Bilişim ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak, yüksek kalitede hizmet ve desteği, müşterilerimizin istediği zaman, yer ve koşulda sağlamaktır. Geliştirdiğimiz projelerimizde çok değerli olan zaman kavramı başta olmak üzere, birçok avantajı bir arada toplayarak bugünü değil kısa, orta ve uzun vade dönemleri düşünülerek çalışmaları hayata geçirmek.

#4

Değerlerimiz
Erofel Software olarak benimsediğimiz değerler bütünüyle gerek müşterilerimiz gerekse çalışanlarımız için dinamik, verimli ve şeffaf bir yapı oluşturabilme gayretini temel alıyoruz.

Konseptten Çözüme...

İşlevler arası ekip yapımız ve çok disiplinli işbirlikçi yaklaşımımız, tüm incelemelerin ve geri bildirimlerin geliştirme sürecine dahil edilir.
Planlama
100%
Tasarım
100%
Geliştirme
100%
Test & Lansman
100%
Güncelleme & Bakım
100%

Referanslar

Mutlu Müşteriler

Sizde mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin !

profilepic

Kurumsal web sitemizin oluşturulmasında özel talep etmiş olduğum yazılımlar oldu zamanında teslim edildi. Özel projelerimin olması durumunda ilk tercih edebileceğim firma. Teşekkürler Erofel

Yücel Taşkın
---
Taşkınlar İnşaat
profilepic

Sağlanan destek gerçekten mükemmel. Sorununuzu çözmeye her zaman hazır bir ekip var. Web Sitemizin hem içeriği hemde kullanımı olsun gayet kolay. Egemen bey’e ve Ömer bey’e çok teşekkür ediyorum.

Yasin Demiralp
---
Anadolu Kutu
profilepic

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan her aradığımızda ulaşabildiğimiz çözüm odaklı olan Erofel Software’e teşekkürler.

 

Gökhan Gamgam
---
Gamgam Ambalaj

Takım

Ekibimiz

Egemen Erol

Kurucu / Genel Müdür

Selçuk Can Altuınkaynak

İşletme Müdürü

Yağız Anıl Ayan

Proje Müdürü

Projeniz hakkında konuşalım !

Projelerinizin ihtiyaçlarını ve beklentilerinizi daha iyi anlayabilmemiz için projeleriniz hakkında bize bilgi verin, bizimle iletişim kurun ve projelerinizin gerçekleştirilmesi için en uygun yazılım çözümlerini keşfedin.
× Bize yazın !