Hizmetler

Yazılım Hizmetleri

Mobil Uygulama
Geliştirme

Mobil dünyada profesyonelce yer almanız için hybrit ve native mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Web Yazılım
Geliştirme

Tüm yazılım talepleriniz için size özel profesyonel yazılım çözümleri üretiyoruz.

Yazılım
Danışmanlığı

Ekibimizle yazılım projelerinize rehberlik yaparak talebiniz doğrultusunda destek sunuyoruz.

E- Ticaret

Ürünlerinizi daha geniş pazarlara ulaştırmanız için sizlere kaliteli e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

CRM & ERP

Web, mobil uygulama destekli CRM ve ERP yazılımları ile müşteri ve kaynak planlamanızı optimum seviyeye getiriyoruz.

IT Hizmetleri

Bilgi İşlem
Danışmanlığı

Sistem analizi yaparak, tasarım, uyarlama ve son olarak, sistem kurulumu sonucunda işletime geçiş desteği gibi çalışmaların, planlanması ve yürütülmesini sağlarız.

Altyapı Kurulum
& Destek

Bünyemiz içerisinde çalışmakta olan profesyonel teknik ekibimizle birlikte yapısal kablolama, sistem odası kurulumu ve Network kurulumu gibi süreçleri gerçekleştirmekteyiz.

IT Destek
& Bakım

IT destek ve bakım hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetler; kritik teknik servis hizmetlerinden, bütünleşik yönetim hizmetlerine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır.

Siber
Güvenlik

En güncel güvenlik standartlarına sahip olmanız adına uçtan uca siber güvenlik hizmetleriyle ilgili destek sağlıyoruz.

Fiziksel
Güvenlik

Güvenlik kamerası sistemleri evlerde, işletmelerde ve diğer birçok alanda iç ve dış güvenliğin sağlanması için kullanılan sistemlerdir.

Donanımsal
Destek

Sanal ve fiziki sunucu, veritabanı, ağ cihazları ve yönetimi, yedekleme cihaz ve uygulamaları, ofis ekipmanları, internet ve güvenlik cihazları, anti-virüs uygulamaları, e-posta sunucu ve sistemleri yönetimi gibi hizmetleri kapsamaktadır.

Sistem
Çözümleri

Kurumunuzun ihtiyaçlarına odaklı esnek, büyüme planlarınıza uygun olarak geliştirilebilir, sürdürülebilir donanım ve yazılım çözümleri sunar.

Network
Çözümleri

Çok yönlü network çözümleri ile keşif, kurulum, bakım, onarım ve danışmanlık hizmeti konularında uçtan uca, ihtiyaçlara yönelik ağ çözümleri sunmaktayız.

Yedekleme
Çözümleri

Veri güvenliğini ve yedekliliğini sağlama adına klasik yedekleme sistemlerinden bütünleşik yedekleme sistemlerine altyapı ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sağlamaktayız.

Data Center
Çözümleri

Mevcut ya da yeni inşaa edilen veri merkezlerinin verimli, sürdürülebilir ve performanslı altyapılara sahip olması için analiz, tasarım, optimizasyon, devreye alma ve işletim süreçlerinde uzman ekibimiz ile etkili çözümler sunuyoruz.

Zayıf Akım
Çözümleri

Anahtar teslim projeler geliştirerek müşterilerinin bu ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamayı hedefliyoruz.

Ajans Hizmetleri

Web Tasarım

Kurumsal, kişisel ve özel internet sitelerinizin ön yüzünü profesyonel olarak hazırlıyoruz.

Dijital Reklam

Adwords, Facebook, Instagram veya Twitter reklamlarınızın optimizasyon ve yönetimini işi bilen ellere bırakın. Hedef kitlenize sizi biz ulaştıralım.

Sosyal Medya

Kişiye özel olarak hazırlanmış stratejilerimiz ile müşterilerimizin sosyal medya hesaplarında etkileşim oranlarını artırıyor ve marka bilinirliğini yükseltiyoruz.

Sunum Çözümleri

Vektörel animasyon, yaratıcı grafik tasarım, profesyonel fotoğraf çekimi gibi hizmetler ile de zengileştirilebilen profesyonel sunum hizmeti, kurumsal firmalara sunulmaktadır.

UI/UX Tasarım

Web ve mobil ortamlarda, kullanıcı için heyecan yaratan, yakınlık ve memnuniyet duygusu uyandıran, oyunun kurallarını değiştiren ürünler ve kusursuz müşteri deneyimi tasarlıyoruz.

Dijital Kartvizit

Artık geleneksel olan ve üzerinde sınırlı bilgiler olan kartvizit dağıtma işlemi yok denecek kadar azaldı. Gelin sizde Erofel Soft ile dünyanın son teknolojileriyle tanışın.

Kurumsal Kimlik

İşletmenizi büyütmenize yardımcı olabilecek etkili bir markaya ve kurumsal kimliğe sahip olmak ister misiniz? Erofel Soft olarak size marka ve kurumsal kimlik konusunda destek vermeye hazırız.

Projeniz hakkında konuşalım !

Projelerinizin ihtiyaçlarını ve beklentilerinizi daha iyi anlayabilmemiz için projeleriniz hakkında bize bilgi verin, bizimle iletişim kurun ve projelerinizin gerçekleştirilmesi için en uygun yazılım çözümlerini keşfedin.