IT Hizmetleri

Bilgi İşlem
Danışmanlığı

Sistem analizi yaparak, tasarım, uyarlama ve son olarak, sistem kurulumu sonucunda işletime geçiş desteği gibi çalışmaların, planlanması ve yürütülmesini sağlarız.

Altyapı Kurulum
& Destek

Bünyemiz içerisinde çalışmakta olan profesyonel teknik ekibimizle birlikte yapısal kablolama, sistem odası kurulumu ve Network kurulumu gibi süreçleri gerçekleştirmekteyiz.

IT Destek
& Bakım

IT destek ve bakım hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetler; kritik teknik servis hizmetlerinden, bütünleşik yönetim hizmetlerine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır.

Siber
Güvenlik

En güncel güvenlik standartlarına sahip olmanız adına uçtan uca siber güvenlik hizmetleriyle ilgili destek sağlıyoruz.

Fiziksel
Güvenlik

Güvenlik kamerası sistemleri evlerde, işletmelerde ve diğer birçok alanda iç ve dış güvenliğin sağlanması için kullanılan sistemlerdir.

Donanımsal
Destek

Sanal ve fiziki sunucu, veritabanı, ağ cihazları ve yönetimi, yedekleme cihaz ve uygulamaları, ofis ekipmanları, internet ve güvenlik cihazları, anti-virüs uygulamaları, e-posta sunucu ve sistemleri yönetimi gibi hizmetleri kapsamaktadır.

Sistem
Çözümleri

Kurumunuzun ihtiyaçlarına odaklı esnek, büyüme planlarınıza uygun olarak geliştirilebilir, sürdürülebilir donanım ve yazılım çözümleri sunar.

Network
Çözümleri

Çok yönlü network çözümleri ile keşif, kurulum, bakım, onarım ve danışmanlık hizmeti konularında uçtan uca, ihtiyaçlara yönelik ağ çözümleri sunmaktayız.

Yedekleme
Çözümleri

Veri güvenliğini ve yedekliliğini sağlama adına klasik yedekleme sistemlerinden bütünleşik yedekleme sistemlerine altyapı ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sağlamaktayız.

Data Center
Çözümleri

Mevcut ya da yeni inşaa edilen veri merkezlerinin verimli, sürdürülebilir ve performanslı altyapılara sahip olması için analiz, tasarım, optimizasyon, devreye alma ve işletim süreçlerinde uzman ekibimiz ile etkili çözümler sunuyoruz.

Zayıf Akım
Çözümleri

Anahtar teslim projeler geliştirerek müşterilerinin bu ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamayı hedefliyoruz.

Projeniz hakkında konuşalım !

Projelerinizin ihtiyaçlarını ve beklentilerinizi daha iyi anlayabilmemiz için projeleriniz hakkında bize bilgi verin, bizimle iletişim kurun ve projelerinizin gerçekleştirilmesi için en uygun yazılım çözümlerini keşfedin.